U12: těžký zápas s TJ Svitavy v divizi žáků!!!!

26.5.2024, ČDŽ: SK Sparta Kolín - TJ Svitavy          9:2

3x 30 min.

Sestava: Kožíšek, Blecha, Břichnáč, Bugaj, Dankanych, Filip, Kopecký, Neupauer, Ojukwu, Přibyl, Šitych, Vaněk.

SK Sparta Kolín - TJ Svitavy     2:0 (Dankanych, Ojukwu)
SK Sparta Kolín - TJ Svitavy     0:1
SK Sparta Kolín - TJ Svitavy     7:1 (Přibyl, Dankanych, Neupauer, Šitych 3x, Vaněk)

Fyzicky a silově vyspělý soupeř na nás vlétl ihned po zahájení utkání a dobrých patnáct minut nás přehrával a vytvořil si i řadu příležitostí. Je přirozené, že s takto vysokou aktivitou celý zápas lze odehrát jen stěží, takže postupem času tlak opadal a my se konečně dostali do hry. Druhé dějství jsme začali mnohem aktivněji a vytvořili si územní převahu. Škoda, že jsme neproměnili některou z gólovek (Příba, Dejv, Bogy). Mohli jsme hru uklidnit, na místo toho však po naší mindě hosté dávají kontaktní gól. Poslední třetinu jsme ještě více zvýšili aktivitu a konečně začali dávat branky.
Náš výkon nebyl sice ideální, ale v poskládané a neúplné sestavě jsme předvedli slušnou hru. Navíc byl v pohybu kluků cítit sobotní přátelák s Bolkou. Skvěle se předvedl brankař Příba coby hroťák (1+4) a velké poděkování patří klukům z U11, kteří nám pomohli a odpracovali zápas na 100%. HP